Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dla wyrzuconych z GP24

Utworzony przez Zorro, 3 października 2011 r. o 21:37
Juman, do jasnej ku*** załozyłem chłopie ten wątek żeby był czysty od takiego robactwa jak ty, więc bądz łaskaw wypowiadać się wszędzie ale nie tu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zorro napisał:
Juman, do jasnej ku*** załozyłem chłopie ten wątek żeby był czysty od takiego robactwa jak ty, więc bądz łaskaw wypowiadać się wszędzie ale nie tu.
A ja mogę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zorro napisał:
Juman, do jasnej ku*** załozyłem chłopie ten wątek żeby był czysty od takiego robactwa jak ty, więc bądz łaskaw wypowiadać się wszędzie ale nie tu.
ja też nie chcę mieć nic wspólnego z tą zakałą forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baby spice to esperanza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dr Judym napisał:
Baby spice to esperanza?
nom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juman nie pisz tylko spadaj na swoje forum , serio jesteś tak tępy że prosty przekaz do ciebie nie dociera?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zorro napisał:
Juman nie pisz tylko spadaj na swoje forum , serio jesteś tak tępy że prosty przekaz do ciebie nie dociera?
to wy nie tam, gdzie realne zycie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zorro napisał:
Juman, do jasnej ku*** załozyłem chłopie ten wątek żeby był czysty od takiego robactwa jak ty, więc bądz łaskaw wypowiadać się wszędzie ale nie tu.
A Ciebie co pokręciło z lekka, czasy komuny Ci się marzą, w waszej partii się nie szczy ? Załóż sobie zamknięte forum i dopuszczaj do głosu kogo uznasz, tu jest otwarte i każdy ma pełne prawo wstępu i swobodę odpowiedzialnej wypowiedzi, a to jedna ze zdobyczy demokracji, o którą latami walczyliśmy,nawet wczorajsze uroczyste święto to też Naszą pośrednią zasługą, nigdy by ten beton w Berlinie nie runął ! I nie bluźnij, wśród ludzi jesteś!!!
Ostatnio edytowany 4 października 2011 r. o 15:13
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dr Judym napisał:
Baby spice to esperanza?
Ale odkrycie Proste jak drut, dopiero na to wpadlaś/eś a taka zatroskana losem Iwonki udawała fałszywe babsko. Nic dziwnego, że sama jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zorro napisał:
Juman nie pisz tylko spadaj na swoje forum , serio jesteś tak tępy że prosty przekaz do ciebie nie dociera?
Piszę się tempy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nom
grunt że dobrze pisze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S@uber napisał:
A Ciebie co pokręciło z lekka, czasy komuny Ci się marzą, w waszej partii się nie szczy ? Załóż sobie zamknięte forum i dopuszczaj do głosu kogo uznasz, tu jest otwarte i każdy ma pełne prawo wstępu i swobodę odpowiedzialnej wypowiedzi, a to o jedna ze zdobyczy demokracji, o którą latami walczyliśmy ,nawet wczorajsze uroczyste święto to też Naszą pośrednią zasługą, nigdy by ten beton w Berlinie nie runął ! I nie bluźnij, wśród ludzi jesteś!!!
No. Pięknie wczoraj ten mur runął. I pomyślać, że tyle lat stał z drutami na czubku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Piszę się tempy.
tępy 1.nieostry, wyszczerbiony, stępiony, nienaostrzony ( tępy nóż) 2.spłaszczony, płaski, ścięty, zaokrąglony ( tępy koniec czegoś) 1.obojętny, apatyczny, bierny, ospały, zrezygnowany ( tępa rezygnacja) 4.głupi, niemądry, przygłupi, nierozgarnięty, mało inteligentny, ograniczony umysłowo ( tępy uczeń) 1.męczący, uporczywy; niewyraźny, przytłumiony ( tępy ból)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łowca Ropuch napisał:
Ale odkrycie Proste jak drut, dopiero na to wpadlaś/eś a taka zatroskana losem Iwonki udawała fałszywe babsko. Nic dziwnego, że sama jest
no dobra, dobra, oj tam, oj tam, powiedz lepiej czy to prawda ze Jumus z Ropuchem kręci? pokazała mu swoje fotogalery?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
tępy 1.nieostry, wyszczerbiony, stępiony, nienaostrzony ( tępy nóż) 2.spłaszczony, płaski, ścięty, zaokrąglony ( tępy koniec czegoś) 1.obojętny, apatyczny, bierny, ospały, zrezygnowany ( tępa rezygnacja) 4.głupi, niemądry, przygłupi, nierozgarnięty, mało inteligentny, ograniczony umysłowo ( tępy uczeń) 1.męczący, uporczywy; niewyraźny, przytłumiony ( tępy ból)
Nie prawda. Piszę się tempy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łowca Ropuch napisał:
Ale odkrycie Proste jak drut, dopiero na to wpadlaś/eś a taka zatroskana losem Iwonki udawała fałszywe babsko. Nic dziwnego, że sama jest
o gina na straży kolejny raz muszę cię rozczarować , nie jestem również Espi, ale myśl dalej koleżanko tak tak koleżanko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
o gina na straży kolejny raz muszę cię rozczarować , nie jestem również Espi, ale myśl dalej koleżanko tak tak koleżanko
Ja też nie jestem espi, ja jestem busiunia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sauber nie ma ambicji to taki zwykły internetowy śmieć , ale fajnie że jest ktoś taki jak Juman na kogo można pluć a on zawsze stwierdzi że pada deszcz można również podcierać nim tyłek jak papierem toaletowym a on sie nigdy nie obrazi, taki fajny z niego człowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
busiunia napisał:
Ja też nie jestem espi, ja jestem busiunia.
Zapomniałam dodać ten śliczny czarnuszek z oczkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
o gina na straży kolejny raz muszę cię rozczarować , nie jestem również Espi, ale myśl dalej koleżanko tak tak koleżanko
co za różnica, obie teMPE jak obuchy i espa i baby spice i nasza szkapa też durne to!!! Nasza szkapa wierzga - iiiichacha, iiiichacha prrrr i batem ją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 17

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...